Hakkımızda

Anasayfa / Kurumsal / Hakkımızda

PELVİK AKADEMİ HAKKINDA

Pelvik Akademi, bünyesinde bulundurduğu uzman pelvik taban fizyoterapistleri ve organizasyon ekibi ile alanında sağlık profesyonellerine, halka, kişilere ve kurumlara danışmanlık ve eğitim hizmeti veren bir oluşumdur. Akademinin amacı; ülkemizde eksikliği hissedilen pelvik taban rehabilitasyonu alanında farkındalık yaratmak ve multidisipliner ekip anlayışında çalışacak profesyonellerin yetiştirilmesine destek vermektir.

Aynı zamanda Pelvik Akademinin amacı; pelvik taban alanında öncü çalışmalar ve uygulamalar yapan uluslararası, otorite gurup ve kişilerle aktif bir diyalog alanı yaratarak; ülkemize olan bilgi, tecrübe ve uygulama aktarımında öncü rol üstlenmektir.

1

Eğitim

Pelvik Akademi  pelvik taban sağlığı ile ilgilenen sağlık profesyonellerine ulusal ve uluslararası uzman eğitmenlerden eğitim alma imkanı sunmaktadır.

2

Danışmanlık

Pelvik Akademi bünyesinde bulundurduğu sağlık profesyonelleri ile pelvik taban fonksiyon bozukluğu olan kişilere davranış ve yaşam değişiklikleri konusunda eğitim vererek, bireylerin doğru kanallara yönlendirmesine yardımcı olmaktadır.

3

Sosyal Projeler

Pelvik Akademi pelvik taban sağlığı ile ilgilenen sağlık profesyonellerine uluslararası uzman eğitmenlerden eğitim alma imkanı sunmaktadır.

4

Kurumsal Projeler

Asıl amaçlarından biriside Türkiye genelinde Pelvik Taban merkezlerinin sayısını arttırmak olan Pelvik Akademi, özel şirketlerde ve kamuda yer alan çalışanlara yönelik pelvik taban sağlığı hakkında farkındalık projeleri de yürütmektedir.

27

Yıllık Tecrübe

4

Çözüm Ortağı

78

Bilimsel Toplantı ve Eğitim

4

Projeler